Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!
Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan, Kur’an-ı Kerim hakkında geniş bir içeriğe sahip “Kur’an-ı Kerim Portalı”, http://kuran.diyanet.gov.tr adresinde…


Kutlu Doğum Haftası
Kutlu Doğum Haftası

SON DAKİKA
Erzurum'da Hava
PİYASALAR
Saadet Partisi Narman belediye Başkan Adayı Veteriner Hekim Hayrullah İnce
Saadet Partisi Narman belediye Başkan Adayı Veteriner Hekim Hayrullah İnce

Saadet Partisi Erzurum İl Başkanlığı 2014 Yerel seçimleri öncesi aday açıklama programlarına hız kesmeden devam ediyor. Aday açıklama  programlarında son açıklanan ilçe Varan -3 sloganıyla Narman Oldu. Saadet Partisi Narman Belediye Başkan Adayı olarak Veteriner hekim Hayrullah İnce’yi açıkladı.

Programda konuşan Saadet Partisi Erzurum İl Başkanı Faik ÇALIK “Saadet Partisi olarak yerel seçimler öncesi adaylarımızı açıklamaya devam ediyoruz. Bugünkü durağımız Narman oldu. Hayrullah kardeşimizin bu adaylığının tüm Narmanlı hemşerilerimize hayırlar getirmesini yüce Allah’tan niyaz ediyorum.Hayrullah Kardeşimiz Narman için Güzel Hizmetler yapacağına inanıyoruz. Diğer ilçelerimizde de çok değerli kardeşlerimizin adaylıklarını ilan ettik. Köprüköy’de,Çat’ta ve açıklamaya devam edeceğimiz diğer ilçelerimizde inşallah çok güzel sonuçlar elde edeceğiz. Bizler başkaları gibi rant için değil Allah rızası için çalışıyoruz. Bizim temel ilkemiz dürüstlüktür. Özellikle yöneticilerin dürüst olması çok önemlidir.Fakat günümüzde bu dürüstlüğe hasret kaldık. Bizim için insan her şeyden önemlidir. Saadet Partisi bir medeniyet partisidir. Bizler hayatlarımızı bu medeniyetin bakış açısıyla tanzim ederiz” dedi.

Millî Görüş belediyeciliği Allah’a karşı sorumluluk hisseder

Programda adaylığı açıklanan Hayrullah İnce ise, “Bu yüce görevi bana nasip eden Rabbime şükrediyorum. 44 yıldır bu milletin inançlarına göre bir dava güden Millî Görüş Hareketi büyük çığırlar, yeni ufuklar açmıştır. Belediyecilik anlayışında da çığırlar açan ve koyduğu çıtaya hâlâ kimsenin ulaşamadığı Millî Görüş belediyeciliği yeniden geliyor. Millî Görüş belediyeciliği Allah’a karşı sorumluluk hisseder. Halkımız 1994 yılında Millî Görüş belediyeciliği ile tanıştı. O dönem sorunlar bitti. Şuan ortalıkta Millî Görüş belediyeciliğinin kötü kopyaları var. Belediyeciliği hizmetten rantta çeviren kopyalar. Bu kopyalar rantsız iş yapmak istemediğinden Halkımız, hizmete hasret kalmıştır. Bizler ibadet şuuru ile hareket ediyoruz ve inanıyoruz ki sandıkta hemşerilerimiz gerekli desteği verecek ve Milli Görüş belediyeciliğini tekrar yaşayacaktır dedi.

Foto Galeri:
15 Kasım 2013 · 1 yorum
Bu habere 1 yorum yapılmış.
osman demir demiş ki:

hayırlı uğurlu olsun saadet partisi yeniden eski günlerine dönüyor narmanda süpriz olmazsa kazanabilir

Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Sevda Güneş

Hak aramak
18 Nisan 2014 Cuma
Orhan BOZKURT

Takoz Necati!
07 Nisan 2014 Pazartesi
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Erzurum Vakıf ve Dernekleri Amacına Uygun Çalışıyor mu?

Sonuçları görüntüle

Loading ... Loading ...
ERZURUM HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2014
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.