Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!
Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan, Kur’an-ı Kerim hakkında geniş bir içeriğe sahip “Kur’an-ı Kerim Portalı”, http://kuran.diyanet.gov.tr adresinde…


Kutlu Doğum Haftası
Kutlu Doğum Haftası

SON DAKİKA
Erzurum'da Hava
PİYASALAR
Türkiye özel sporcular spor federasyonu, Bulutları ziyaret etti
Türkiye özel sporcular spor federasyonu, Bulutları ziyaret etti

Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Gürdal Gümüş ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamın da kabul eden Belediye Başkanı Orhan Bulutlar, ziyaretten duyduğu memnuiyeti dile getirdi.

Federasyon Başkanı Gümüş, Erzurum da 27 Şubat-4 Mart tarihleri arasında yapılacak olan “Zihinsel Engelliler Dünya Kayak Şampiyonası” hakkında bilgi verdi. Gümüş,” Türkiye de ilk defa böylesine anlamlı bir sportif faaliyeti yapılıyor. Bu faaliyete öncü olmamız bizler için ayrı bir önem ve güzellik katıyor. 27 Şubat ile 4 Mart tarihleri arasın da yapılacak olan müsabakalara ülkemizle birlikte 11 farklı ülke sporcuları katılacak. Türkiye deki en iyi ve en kapsamlı kış sporları merkezi olan Erzurum ilimizi dolaysıya Palandöken ilçemiz de yapacak olmamız bizleri ayrıca mutlu ediyor. Palandöken ilçemizin sınırları içeresin de olan Palandöken Kayak Merkezi ve Konaklı Kayak Merkezi gözleri bu ilçeye çevrilmesine neden oluyor.

Erzurum da yaptığımız kısa süreli gezilerimiz de gördü ki şehrimiz kabuğunu kırmış büyük bir atılım içerisin de. Bu atılım özelikle kış sporları ve kış turizmi acısından ülkemizde ve dünyada hatırı sayılır bir konuma gelmiş. Bu çıtanın yükselmesin de emeği gecen herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.
BULUTLAR, GÜCÜMÜZ NİSPETİNDE HER AKTİVİTEYE DESTEK OLURUZ

Şehrin ve İlçenin menfaatleri doğrultusun da her türlü faaliyetlere Palandöken Belediyesi olarak büyük önem verdiklerini belirten Belediye Başkanı Orhan Bulutlar,” Palandöken Belediyesi olarak şehrimizin ve ilçemizin menfaatleri doğrultusun da her aktiviteyi destekleriz. Bu desteklerimiz elbette gücümüz ve imkanlarımız ölçüsünde olur. 27 Şubat-4 Mart tarihleri arasında yapılacak olan “Zihinsel Engelliler Dünya Kayak Şampiyonası” organizasyonunda şehrimiz terci edilmesi güzel bir gelişme. Bizler de yerel yönetim olarak bu güzel gelişmelere kayıtsız kalmayız” dedi. Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu,

Şehrin Kış Sporları ve Kış Turizminin tanıtımına verdikleri katkıdan dolayı Başkan Bulutlar, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Gürdal Gümüş’e plaket verdi.

Foto Galeri:
24 Şubat 2012 · 0 yorum
etiketler: ,
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Orhan BOZKURT

Takoz Necati!
07 Nisan 2014 Pazartesi
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Erzurum Vakıf ve Dernekleri Amacına Uygun Çalışıyor mu?

Sonuçları görüntüle

Loading ... Loading ...
ERZURUM HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2014
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.