Bostancı Gösteri Merkezi’nde Büyük Erzurum Şöleni!

Eklenme: 08 Mart 2012, 21:34/ 7.656 kez okundu/
suha-dengizek-tek

Erzurum’un düşman işgalinden kurtuluşunun yıl dönümü olan 12 Mart günü çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır.

İstanbul’da yaşayan Erzurum’lular da vakıf ve dernekler çatısı altında bu etkinlikleri gerçekleştirmektedirler.

 

Yaptığı etkinliklerle adından sıkça söz ettiren merkezi Maltepe’de bulunan İstanbul Erzurumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakfı tarafından da 11 Mart Pazar günü saat 15.00 te güzel bir şölen programı gerçekleştirilecek.

 

Sinevizyon gösterisiyle başlayacak olan programda Prof. Dr. Nurullah Genç, günün anlam ve önemini anlatan bir sunum gerçekleştirecek.

Üst düzey davetlilerin de katılacağı programda, Erzurum Bar Ekibi, Aysun Gültekin, Yavuz Değirmenci, Bülent Serttaş, Yağız, Özcan Türe, İsmail Bingöl, Cumhur Seval ( Teyo Pehlivan) sahne alacaklar.

Dengizek, tüm Dadaşları bekliyoruz!

İstanbul Erzurumlular Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Vakıf Başkanı Süha Dengizek, “ Yönetim Kurulu üyeleri olarak tam kadro bu gecenin en güzel şekilde gerçekleşmesi için özveriyle çalışmaktayız. Bu organizasyonda emeği maddi ve manevi geçen destek veren herkese çok teşekkür ederiz. Gerçekten güzel bir çalışma yapma gayretindeyiz. Herkesi bekliyoruz” dedi.

Yorum

  1. Lütfi AKYÜZ

    29 Şubat 2012 at 11:56

    Bizlerde 11 Mart 2012 pazar günü Bilecik Kültür sitesinde 94 Yıl Kurtuluş Şenlikleri tertip ediyoruz Bilecik Erzurumlular Derneği Olarak
    Erzurum Bar ekibi Erol ERGANİ,Temel TURABİ,Mustafa AYDIN ve Tanet ÖZTÜRKOĞLU katılacaklar Şiirler,halaylar olacak Bilecik Belediyesi ile ortaklaşa düzenliyoruz . tüm Hemşerilerimizi bekliyoruz

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir