Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!
Diyanet’ten güzel bir hizmet, Kur’an portalı yayında!

Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan, Kur’an-ı Kerim hakkında geniş bir içeriğe sahip “Kur’an-ı Kerim Portalı”, http://kuran.diyanet.gov.tr adresinde…


Kutlu Doğum Haftası
Kutlu Doğum Haftası

SON DAKİKA
Erzurum'da Hava
PİYASALAR
İçişleri Bakanı Güneş Erzurum’da
İçişleri Bakanı Güneş Erzurum’da

İçişleri Bakanı Osman Güneş, seçim güvenliği toplantısına katılmak üzere Erzurum’a geldi

Dün gece uçakla Erzurum’a gelen İçişleri Bakanı Osman Güneş’i, Erzurum Valisi Sebahattin Öztürk ve Emniyet Müdürü Halit Turgut Yıldız karşıladı. Bakan Güneş ve beraberindekiler, bugün sabah ilk olarak Vali Sebahattin Öztürk’ü makamında ziyaret etti. Valilik girişinde polis mangasını selamlayan Bakan Güneş, daha sonra şeref defterini imzaladı.

Valilikte açıklama yapan Güneş, seçim güvenliğinin önemine değinerek, seçim döneminde vatandaşların huzur içinde geçirmelerini temin etmek için alınacak tedbirleri
değerlendireceklerini söyledi. Erzurum’da bölge valileri, emniyet müdürleri ve jandarma alay komutanlarıyla bugün toplantı düzenleyeceklerini belirten Bakan Güneş, “Seçimle ilgili gerekli ne tedbir icabet ediyorsa her ilde bu tedbirleri alırız. Herhangi bir ilde ilave bir tedavi gerekiyorsa bunu da alırız. Ülkemizin herhangi bir yerinde vatandaşlarımızın hizmetlerini kolaylaştırmak için yapılması gereken ne varsa bunu Erzurum dahil olmak üzere yapmaya hazırız. Seçimlerin huzur içinde geçmesi için, vatandaşlarımızın hür iradelerini sandığa yansıtmaları için elimizden gelen ve icap eden önlemi almak gerekiyor ve alacağız. Alınacak tedbirleri gözden geçireceğiz. Bundan sonrada bu tedbirleri görüşmek üzerede başka bölgelere gideceğiz” dedi.
Erzurum Valisi Öztürk, Bakan Güneş’e, Oltu taşı tespih ve Bardız kilimi hediye etti.

BAKAN GÜNEŞ’TEN LADİN AÇIKLAMASI
Bakan Güneş El Kaide Terör örgütü lideri Useme Bin Ladin’in ABD tarafından öldürüldüğünün duyurulması üzerine yaptığı açıklamada terörün dünyanın ortak sorunu olduğunu ifade etti.
El Kaide terör örgütünün Türkiye’ye de darbe vurduğunu belirten Bakan Güneş, “Bu terör örgütüyle bizimle mücadelemiz var. Sürekli teröre karşı durmaksızın mücadele ediyoruz. Dünya ülkelerinin ortak sorunu olan terörle ortak mücadele, işbirliği yapılması güzel. Bizde de PKK terör sorunu var. Bunun içinde ortak mücadele çalışma işbirliği olması temennimiz” şeklinde konuştu.

 

ERZURUM (İHA)

Foto Galeri:
02 Mayıs 2011 · 0 yorum
Yorum yapİleti:

YENİ SAYI
VİDEO GALERİ
YAZARLAR
Sevda Güneş

Hak aramak
18 Nisan 2014 Cuma
Orhan BOZKURT

Takoz Necati!
07 Nisan 2014 Pazartesi
DUYURULAR
RÖPORTAJ
ANKET

Erzurum Vakıf ve Dernekleri Amacına Uygun Çalışıyor mu?

Sonuçları görüntüle

Loading ... Loading ...
ERZURUM HABER GAZETESİ ® +90 (216) 473 0 467
Cumhuriyet C. Yeğenoğlu İşhanı No: 2/12 Kartal 34860 İSTANBUL
Anasayfa · RSS · İstatistikler · Bize Ulaşın · Tübilmer
Copyright © 2008 - 2014
Sitemizdeki tüm haber, yazı ve resimlerin tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.